pomoc

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
pomoc

Dobrý deň, Som pracujúca dôchodkyňa( január 2019). Teraz mi personalistka na môj dotaz ,že mám menej na výplatu oznámila, že sa na mňa nevzťahuje (367,- eur) nezdaniteľná čiastka , a pri najblišiom zúčtovaní musím vrátiť 210,- eur. Keď už nebudem zamestna tak si musím dať urobiť zúčtovanie sama .Ďa

Eva, 18. 5. 2020, 492x zobrazenie

Pokuta z ÚPSVaR za zlú informáciu podanú úradnikom

Dobrý deň. Sestra má 19 rokov, v júni ukončila strednú školu. V júli začala pracovať ako…

Nárok na invalidný dôchodok

Dobrý deň, chcela by som pomôcť s vecou, ktorá sa týka mojej tety. Pracovala ako opatrovateľka v…

Može sa nehnuteľnosť v spoluvlastníctve troch súrodencov predať bez súhlasu jedného súrodenca?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ak je jeden z troch súrodencov spolumajiteľom nehnuteľnosti, či…

Ako postupovať pri rozvode a vysporiadaní vlastníctva nehnuteľnosti s manželkou?

Dobrý deň ,poprosil by som o odpoveď na moju otázku:Ideme sa s manželkou rozvádzať a ja by som mal…

Zákaz priblíženia

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať, od malička mám problémy s otcom. Je v tom aj alkohol, aj…

Može byť byt ktorý je v OV a je na ňom hypo daný do dražby koli dlhu byt. družstvu?

Dobrý deň. Mám byt v osobnom vlastníctve. Na bytovom družstve mi ale vznikol dlh čiastočne mojou…