pohľadávka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
pohľadávka

prosím, začiatkom mesiaca sme boli s majiteľkou nehnuteľnosti dojednaní na predaji. kúlu sme mali riešiť úverom, z čoho sme mali okrem drobných výdavkov aj poplatok z úveru 414€! viete mi poradiť, ako dostať tento poplatok od nej, keď jej syn medzi časom predal nehneteľnosť?

Marika, 28. 4. 2018, 946x zobrazenie

Dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti

Dobrý deň. Podávala som žiadosť o dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti,…

Viki, 18. 5. 2017, 2688x zobrazenie

Plati sa daň?

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, 1) kupujeme respektíve meníme nehnuteľnosti menší za väčší.…

Kamerovanie bez povolenia - nadriadený ma požiadal o natáčnie osoby bez jej súhlasu - možem?

Dobrý deň, chcel by som sa informovať aké má, alebo nemá právo môj nadriadený žiadať odomňa…

Odstúpenie od dohody o zložení blokovacieho depozitu

Dobrý deň, chceli by sme odstúpiť od dohody o zložení blokovacieho depozitu. Ide o kúpu domu. Kúpne…

Vysťahovanie z bytu

Bývam v podnájme 5 mesiacov a menil som zamestnanie a nemohol som v ten istý deň zaplatiť nájomné a…

Aké práva na dom mám ak je na LV iba manželka?

Chcem sa opýtať, ako to je so spoluvlastníctvom na RD. Manželka zdedila starší rodinný dom, už…