paragraf 144 ods10 zákona 245/08

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
paragraf 144 ods10 zákona 245/08

Dobrý deň, môže učitelka v materskej škole žiadať ospravedlnenie dieťaťa chýbajúceho v predškolskom zariadení na základe tohoto zákona(245/08, par.144,ods.10), kedže dieťa nie je školopovinné. Dakujem

Jaroslav, 23. 11. 2018, 813x zobrazenie

Spaťvzatie žaloby

Dobrý den. Potreboval by som radu ,či je možné tkz.spaťvzatie žaloby jedným, v pripade ked sme…

Ako dlho sa môže vymáhať premlčaný dlh + ochrana osob. údajov

Premlčaný dlh z (ne) povoleného prečerpania účtu. Chcem sa opýtať, koľko vymáhacích spoločností si…

Zverejnenie platov zamestnancov obecného úradu

Dobrý deň, píšem v mene zamestnancov Obecného úradu. Poslanec Obecného zastupiteľstva žiada nášho…

Majetko-právne vysporiadanie

Dobrý deň, chcem sa opýtať, manžel nadobudol 2 izbový byt sám, pred 10 rokmi, tento rok sme ho…

Vyzivne

Dobry deň,keďže ex manžel neplati nadeti,nikde nerobi nema žiaden prijem,exekurorka založila ex…

Adriana, 30. 1. 2017, 2438x zobrazenie

Možem za sestru podať návrh na zvýšenie výživného

Prajem pekný deň, mám 27 rokov a môj problém je taký, že kúpil som si dom aby sme mali celá rodina…