Otazka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Otazka

Dobry den, chcem sa spytat co mozem robit clovek pre ktoreho robim mi nevyplatil peniaze za urobenu robotu a este mi predal auto na splatky a ked som ho mal uz splatene tak mi ho zobral lebo sme nestihli spravit ziadny papier o tom

Matus, 27. 7. 2018, 934x zobrazenie

Exekúcia na LV

Dobrý deň. Môj otec má podlžnosti, k ničomu sa však nechce priznať, akékoľvek diskusie po dobrom aj…

Finančné vysporiadanie

Dobrý deň, je možné domáhať sa z mojej strany finančných prostriedkov, ktoré som vynaložila na…

Darovacia zmluva - rodičia mi darujú byt, musí byť v zmluve uvedená aj manželka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať na darovaciu zmluvu. Rodičia mi chcú formou darovacej zmluvy dať peniaze…

Mám nárok na vrátenie určitej čiastky za nájomné osoba ktorá prenajíma priestory môže byť stíhaná.

Dobrý večer, poprosím o radu,dcéra si v BA prenajala podnájom ako študentka VŠ,v august. zaplatila…

Užívateľský nárok na dom ?

Dobrý deň. S manželom sme uzavreli manželstvo pred dvoma rokmi ja som mala postavený dom / na liste…

Vecné bremeno

Dobrý deň, mám na svojom pozemku vecné bremeno, spočívajúce v povinnosti strpieť prechod peši a…