Otázka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Otázka

Dobrý deň u nás v meste začala vykurovacia sezóna pred 2týždňami ale v našej bytovke stále nekúria keďže stávajú novú kotolňu(mala byť už postavená )a my v podstate platíme za teplo aj keď nekúrime a navyše musím kúriť elektrickými ohrievačmi .aké sú moje práva?načo mám nárok?mám doma malé bábätko.Ď

Tomas, 30. 9. 2017, 943x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Mám nejakú povinnosť umožniť členom rodiny bývanie v mojej nehnuteľnosti kde majú nahlásený trvalý pobyt, keď môj súhlas na trvalý pobyt nedostali a v dare žiadne vecné b

Dobrý deň, som majiteľom nehnuteľnosti, ktorú som dostal ako dar darovacou zmluvou. Pôvodný majiteľ…

Zákaz vstupu do podniku so šiltovkou

Možu mi zakázať vstup do podniku v čiapke alebo šiltovke? Je na to zákon?

Zdenp, 10. 10. 2017, 2966x zobrazenie

Dedičstvo

Som v dôchodkovom veku a žijem v penzióne pre seniorov, čo mám urobiť pre to, aby sa v prípade…

Exekúcia

Dobrý deň. Mala som 4 pozičky od slovenskej pozičovne. Platila som pravidelne pokial manžel…

Sona, 14. 2. 2017, 2631x zobrazenie

Vrátenie zálohy za svadobnú hostinu - koronavírus

Dobrý deň, dňa 6.6.2020 sme mali mať svadbu. Pre súčasnú situáciu sme ju chceli zrušiť, zaplatili…

Miroslava, 8. 4. 2020, 2508x zobrazenie

Právo v bytovom dome

Dobrý deň.V. 6 poschodovom bytovom dome máme v garzonke starú ženu ktorej je hygiena cudzia,páchne…

Alexander, 25. 5. 2017, 2236x zobrazenie