okamžité skončenie pracovného pomeru par 69 ods.1

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
okamžité skončenie pracovného pomeru par 69 ods.1

Zamestnanec nastúpil na PN s opozdením mu bola vyplatená mzda momentálne je na PN a podal si výpoved podla paragrafu 69 odst 1,b. ako máme postupovať ako ukončiť pracovný pomer? ked je na PN

Lubica, 19. 10. 2018, 916x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Zverenie do osobnej starostlivosti matky

Dobrý deň, poprosím Vás chcem sa informovať ako sa postupuje v prípade s určením priezviska dieťaťa…

Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Môže zamestnávateľ len tak v roku, 2019 siahnuť na plat zamestnanca, keď urobil chybu ešte v roku…

Anna, 9. 12. 2019, 1199x zobrazenie

RD a BSM - kúpili sme ako manželia RD bol napísaný na manželku. Komu bude patriť po rozvode?

Počas manželstva sme kúpili RD, ktorý bol napísaný v celosti na manželku. Pri rozvode bude…

Rozvod - musím sa zúčastniť rozvodu osobne?

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou. Manžel podal návrh na rozvod manželstva - žije dlhodobo v…

Platenie výživného plnoletej dcére

Dobrý večer. Moja dcéra má 20 rokov a posledný rok strednej školy (externe) býva s priateľom v…

Zapísať partnera ako spoluvlastníka bytu ktorý som si sama kúpila na úver?

Dobrý večer. Pred dvoma rokmi som si vzala úver a kúpila som si byt. Teraz sa idem vydávať a…