Odstupne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Odstupne

Dobrý den. Chcemsa spytat ci mam narok na odstupne keď som zamestnana na neurcito ako upratovacka, ale uz rok sm po TEP bedroveho klbu a lekar mi neodporuča vykonavat tuto pracu.. Poziadala som o prelozenie do 15 dni ale zamestnavatel nema inu pracu. Mam podať vypoveď ja, či zamestnavatel? Dakujem

Lenka, 19. 3. 2018, 944x zobrazenie

Overenie podpisu pri vysporiadaní pozemku

Dobrý deň, chceli by sme vysporiadať pozemok, ktorý má cca. 30 vlastníkov. Zaujímalo by nás či…

Vymáhanie dlhu 5 rokov po smrti poručiteľa

Po smrti poručiteľa bola nehnuteľnosť prepísaná na 3 dedičov. Jeden z dedičov dom užíva, no zmluvu…

Možem požiadať o zrušenie osobného bankrotu?

Dobrý deň, Požiadal som o vyhlásenie osobného bankrotu, ktorý bol i spustený. Konkurzný správca…

Ako postupovať pri vymáhaní dlhu zdravotnou poisťovňou o ktorom som presvedčení že bol splatený ?

Dobrý deň posledný rok ma sociálna poisťovňa terorizuje cez spoločnosti ktoré by odomňa mali…

Filip, 9. 2. 2017, 2066x zobrazenie

Uverejnenie TP v rozsudku

Dobrý deň, môj otec podal návrh na zníženie výživovacej povinnosti , ktorý mi súd následne zaslal…

Choré dieťa - odchod z práce - je možné ísť zpať na materskú?

Naše dieťa má iba rok a je chorľavé, má zlú imunitu a na odporúčanie lekára nemože byť v kolektíve,…