Odstupne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Odstupne

V roku 2011 mi bola príznačná choroba z povolania. Ukončili sme pracovný pomer dohodou. Nedostal som odstupné. Mám na odstupné ešte nárok?Ďakujem

Vladimír, 23. 9. 2017, 960x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Termín vyplatenia odstupného

Dobrý deň, Rád by som sa poradil ohľadom vzniknutej situácie s bývalím zamestnávateľom. Rozviazal…

Radoslav, 31. 3. 2017, 2442x zobrazenie

Moze zamestnavatel toto robit

Poprosim o radu. Moze zamestnsvatel dať 13 plat vsetkym zamestnancom v plnej výške a dvom nedať a…

Maria, 6. 12. 2018, 1861x zobrazenie

Ako ukončiť pracovný pomer keď nemám podpísanú pracovnú zmluvu zo zamestnavateľom

Dobrý deň. Chcem sa spýtať ako ukončiť pracovný pomer zo zamestnávateľom už len z toho dôvodu, že…

Štefan, 20. 2. 2017, 2495x zobrazenie

Rozbijanie manzelstva - ako sa branit

Dobry den, chcem sa opytat na nasledovny problem: moj svokor mi rozbija manzelstvo a rodinu.…

Výživné - dokedy mám platiť výživné na plnoleté dieťa

Od minulého roka platím na dcéru výživné 170 eur určené súdom, má 20 rokov, musím ďalej na ńu…

Výživné po rozvode

Dobrý deň. Prosím o radu. V novembri minulého roka padlo na súde rozhodnutie o tom, že mi má…