Odstúpenie od nájomnej zmluvy

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Odstúpenie od nájomnej zmluvy

Dobrý deň, potreboval by som od vás právnu radu. Dnes som podpísal zmluvu o podnájme nebytových priestorov, avšak priestory, v ktorých by som mal bývať nie sú spôsobilé na riadne užívanie, je tu pleseň, špina, smrad, nedajú sa otvoriť okná, opadáva omietka a všade sú pavučiny. Chcem sa opýtať či mam

Marek, 29. 7. 2019, 723x zobrazenie

Vlastnicky podiel

Dobry den. Mam otazku: Chcem manzelovi darovat 1/2 bytu, ktory som nadobudla pred manzelstvom. A do…

Výzva k súdu za nesplácanie finančnej pohľadávky

Dobrý deň. Mam otázku... Žijem a pracujem v Anglicku, na Slovensko mi nedávno prišla súdna obsielka…

ukoncenie vyzivneho

Dcera /23 rokov/ si predlzila o rok vysoku skolu. Byvaly manzel podal na sud o ukoncenie…

Marcela, 18. 9. 2017, 2140x zobrazenie

Výmaz z registra trestov - ako a kde mám požiadať o výmaz zápisu trestného činu z registra trestov?

Vedeli by ste mi prosím poradiť ako a kde mám požiadať o výmaz zápisu trestného činu z registra…

Pozicanie penazi

Pozicali sme peniaze osobe pred par rokmi, podpisane to bolo pred notarom (5000 eur). Dotycna…

Janka, 12. 6. 2017, 2418x zobrazenie

Úhrada za uživanie bytu po rozvode

Želám dobrý deň. Mám 67 r. a som dôchodca.Chcel by som Vás poprosiť o pomoc alebo radu. Som 8 r.…