Odškodnenie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Odškodnenie

Pri dopravnej nehode za ktorú som bol zodpovedný bola ujma na zdraví a dostal som za to podmienku 18mesiacov môže má poškodený žalovať a vymáhať si nejaké bolestné? Aj napriek tomu že som bol právoplatne podmienečne odsúdený ďakujem.

Róbert, 22. 6. 2018, 892x zobrazenie

odhlásenie vozidla z evidencie

Predal som auto pánovy ktorý mal na ponáhlo cez víkend. Dohodli sme sa že mu auto nechám na…

Rastislav, 23. 5. 2017, 1894x zobrazenie

Ako postupovať pri rozvode a vysporiadaní vlastníctva nehnuteľnosti s manželkou?

Dobrý deň ,poprosil by som o odpoveď na moju otázku:Ideme sa s manželkou rozvádzať a ja by som mal…

Možem za sestru podať návrh na zvýšenie výživného

Prajem pekný deň, mám 27 rokov a môj problém je taký, že kúpil som si dom aby sme mali celá rodina…

Predĺženie lehoty na vyjadrenie k žalobe

Dobrý deň, bolo mi doručené uznesenie okresného súdu aby som sa v lehote 10 dní od doručenia…

Vysporiadanie nehnuteľnosti

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s dotazom, ako by bolo vhodné postupovať pri vysporiadaní…

Exekúcia na LV

Dobrý deň. Môj otec má podlžnosti, k ničomu sa však nechce priznať, akékoľvek diskusie po dobrom aj…