Odcudzenie elektroniky v hodnote 120€

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Odcudzenie elektroniky v hodnote 120€

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, že keď 18 ročný opitý človek odcudzí neplnoletému (vtedy ešte pod 15 rokov dokonca) elektroniku v hodnote cca 120e a ma nahrávky kde sa priznal a zhruba 3 svedkov, či by to mal nejako riešiť? A ešte aký trest hrozí páchateľovi? (bolo to v septembri-októbri )

Denis, 3. 6. 2021, 332x zobrazenie

Možnosť súdneho rozdelenia

Dobrý deň. Som spoluvlastníkom parcely na jednom spoločnom pozemku s mojou sestrou. Pozemok je…

Podvod pri kúpe mobilu na dobierku

Dobrý deň, ja by som na vás mal otázku, že ak som mobil kupoval z druhej ruky na dobierku a…

Neplatiaci nájomník - ako mu vypovedať zmluvu a vymáhať nedoplatky?

Prenajala som byt na obdobie od 1.10.do 31.3., spísaná nájomná zmluva. Nájomník mi však už 2…

Výbrer hotovosti z účtu po smrti rodiča

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou o radu, ohľadom výberu hotovosti z účtu našej náhle…

Môžem darovať svoj byt neplnoletým vnúčatám s vecným bremenom?

Dobrý deň, môžem darovať svoj byt neplnoletým vnúčatám s vecným bremenom? A s tým, že nájom,…

Kúpa domu z HU

Dobrý deň. Kupujeme dom. V deň podpisu kúpnej zmluvy sme zaplatili časť kúpnej ceny, podali návrh…

Katarina, 9. 5. 2017, 2362x zobrazenie