Neposkytnuta 1.pomoc RZP pri dopravnej nehode

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Neposkytnuta 1.pomoc RZP pri dopravnej nehode

Dobrý deň, pred 3.rokmi som mal s manželkou dopr . nehodu. Privolal som RZP, ktorá ošetrila len manželku. Som pac.s diabetu dlhé roky. RZP mi neposkytla žiadne vyšetrenie, bol som vodič pri dop.nehode. Spomenul som, bolesti hlavy. Nič. Ignoracia

Jan, 14. 7. 2017, 911x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Porušenie ústnej dohody

Dostal som sa do nekonečného kolotoču s kamarãtom.V marci tohto roku si odomna požičal zváračku na…

Škoda na majetku

Dobrý deň, prosím Vás o radu, ako by som mal postupovať pri riešení nasledovného problému: Na…

Jaroslav, 7. 4. 2017, 2372x zobrazenie

Manželstvo s cudzincom, trvalý pobyt, pohyb po EU

Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu. Uzavrela som manželstvo s Albáncom minulý týždeň,v pondelok…

Nikola, 29. 11. 2017, 2331x zobrazenie

Predaj maľovaných obrazov

Prajem dobrý deň. Láskavo prosím, poraďte mi, aké mám povinnosti voči štátu, ak chcem predať…

ochrana práva na obci, ak došlo k zrejmému zásahu do pokojného stavu

Vlastním časť dvojdomu so záhradou, podielový spoluvlastn. začal z mojej časti záhrady o výmere cca…

Marta, 4. 5. 2017, 2296x zobrazenie

Mám nejakú povinnosť umožniť členom rodiny bývanie v mojej nehnuteľnosti kde majú nahlásený trvalý pobyt, keď môj súhlas na trvalý pobyt nedostali a v dare žiadne vecné b

Dobrý deň, som majiteľom nehnuteľnosti, ktorú som dostal ako dar darovacou zmluvou. Pôvodný majiteľ…