nehnutelnost

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
nehnutelnost

Dobrý deň, som výlučným vlastníkom bytu, mám dve deti a priatela, chcem napisat cast bytu na neho, stava sa tym pravoplatnym dedicom jeho dcera z prveho manzelstva??? Da sa to nejak obist?? kedze vztahy nie su dobre..dakujem

Petra, 12. 9. 2018, 859x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

nevysporiadany pozemok

Dobrý deň, veľmi rada by som sa informovala na môj problém. Som väčšinový vlastník pozemku, môj…

Kamila, 2. 2. 2017, 2774x zobrazenie

Kúpna zmluva

Dobrý deň, kupujem byt a s predávajúcim máme podpísanú Kúpnu zmluvu. Keď sme ju podpisovali som…

Janka, 13. 6. 2017, 2310x zobrazenie

Zalozne pravo na dieta (zastupca)

Dobry den, chcem chcem zobrat hypoteku na rodicovsky dom ale vlastnik je neplnolety so svojou…

Jan, 28. 5. 2017, 2253x zobrazenie

Pozemok

Boli sme traja spoluvlastníci pozemku, 1/4,1/4 a 1/2. Najvačší spoluvlastník predal svoju časť…

Ida, 20. 7. 2017, 2302x zobrazenie

Predaj polovicky nehnutelnosti

Hezky den. Chcem sa opytat, akym zposobom mozem predat polovinu mojej nehnutelnosti. Dakujem

Zdenek, 17. 7. 2017, 2286x zobrazenie

Kúpa bytu cez RK

Dobrý deň, rozhodol som sa kúpiť rodinný dom cez realitnú kanceláriu. Zložil som rezervačnú zálohu…

Libor, 28. 4. 2017, 2410x zobrazenie