najomny byt

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
najomny byt

Dobry Vecer!dostal som najomny mestky byt ktory bol pocas noci vytopeny z dovodu prasknutych sanitarnych hadic v kupelni pod umyvadlom.kedze byt uzivam zhruba 8mesiacov,byt,ani nabytok v nom nebol poisteny.v byte bola polozena nova plavaj.podlaha a poskodeny bol aj moj nabytok.chcem sa opytat,ci mam

Štefan, 25. 5. 2018, 862x zobrazenie

Vysťahovanie z bytu

Bývam v podnájme 5 mesiacov a menil som zamestnanie a nemohol som v ten istý deň zaplatiť nájomné a…

Uverejnenie TP v rozsudku

Dobrý deň, môj otec podal návrh na zníženie výživovacej povinnosti , ktorý mi súd následne zaslal…

Možem za sestru podať návrh na zvýšenie výživného

Prajem pekný deň, mám 27 rokov a môj problém je taký, že kúpil som si dom aby sme mali celá rodina…

Výmaz z registra trestov - ako a kde mám požiadať o výmaz zápisu trestného činu z registra trestov?

Vedeli by ste mi prosím poradiť ako a kde mám požiadať o výmaz zápisu trestného činu z registra…

Predbežné opatrenie-týranie blízkej osoby

Dobrý deň chcela by som Vás požiadať o radu v prípade podania návrhu o predbežné opatrenie ( zákaz…

Ručiteľ a premlčacia doba

Dobry den..Prosim vas pekne o radu.. V roku 2003 som podpisal zmluvu o uvere ako rucitel.Dotycny…