Nájom

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nájom

Dnešným dňom nemam zaplatený nájom,majiteľ bytu ma nasilu chce vysťahovať s 12 ročným synom na ulicu.ja užbyvanie nove mam,len jevtam ešte par dni pani,moj majitel to netoleruje,moze nas vyhodiť na ulicu?z najomnej zmluvy mi zatial nedoručil výpoveď

Valeria, 16. 7. 2017, 988x zobrazenie

Citim sa ohrozená ako sa brániť?

Dobrý deň. Môj priateľ ma nevyriešený spor s jedným mladíkom a ten sa posťažoval nejakému…

Predĺženie lehoty na vyjadrenie k žalobe

Dobrý deň, bolo mi doručené uznesenie okresného súdu aby som sa v lehote 10 dní od doručenia…

Najdena zavet

Dobry den, mala by som otazku ohladom dedicstva. V roku 2000 zomrela matka a zanechala zavet o…

Prevod vlastníckeho práva

Dobrý deň, s rodičmi sme dohodnutí, že byt, ktorí vlastnia, prepíšu na mňa. Ak by sme byt chceli…

Nezaplatenie energii mojich rodičov

Mám problém a neviem čo mám robiť. Zo súdu mi prišiel rozsudok, že mám spolu s rodičmi zaplatiť …

Lehota odvolania sa na Krajský súd

Dobry deň. Zaujímalo by ma, aká je lehota v prípade odvolania sa na Krajsky sud, v občiansko…