náhrada škody

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
náhrada škody

má zamestnávateľ právo vymáhať náhradu za škodu (schodok) z obdobia 10.5.2016 -10.5.2017 v plnej výške ak zamestnanec bol od 02/2016-07/2016 a 08/2016 - 10/2016 dlhodobo PN a od obdobia 11/2016 ukončil pracovný pomer v spoločnosti ?

Jakub, 5. 10. 2017, 1090x zobrazenie

Nárok na podiel zo zdedenej časti po rodičovi a zákaz vstupu kôli týraniu

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať čo sa dá urobiť v prípade, keď manžel a jeho súrodenci…

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

Rodinny dom

Dobry den,prisim vas o radu. sme osmi surodenci . Po otcovej smrti sme zdedili kazdy po 1/8 z…

Zmluvná pokuta a zrušenie internetových služieb

Dobrý deň, rada by som sa poradila vo veci zrušenia elektronických služieb, jedná sa o optický…

Vysťahovanie z bytu

Bývam v podnájme 5 mesiacov a menil som zamestnanie a nemohol som v ten istý deň zaplatiť nájomné a…

Vymáhanie dlhu za grafické práce

Dobrý deň, pre jednu firmu som ako fyz. osoba pripravovoval grafické práce (logo, banery), prácu…

Juraj, 25. 5. 2017, 2108x zobrazenie