náhrada mzdy

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
náhrada mzdy

Dobrý deň, mám uzatvorenú Dohodu o vykonaní práce platnú ešte polroka. No zamestnávateľ mi ju chce bez nejakého reálneho dôvodu ukončiť skôr - pred termínom ukončenia, ktorý je definovaný v Dohode. Mám nárok na náhradu ušlej mzdy za obdobie, kedy som mala byť ešte zamestnaná a vykonávať danú prácu?

Natália, 4. 12. 2018, 860x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Som študentka VŠ -sú mi rodičia poviní platiť internát?

Dobrý deň, som študentkou prvého ročníka na UVLF v Košiciach. Odišla som na internát, lebo to bolo…

Výživnè - ako dosiahnuť aby ho ex posielal na čas

Dobrý deň, mám otázku ohľadom výživného, mám určené výživné 200€ dieťa, má 3roky a nikdy ho nemám k…

Výživné

Dobrý den, problém spočíva v nie načas platenom výživnom na dcéru. Súd stanovil vyzivne na 200 eur…

Nesúhlasím so striedavou starostlivosťou - može ju napriek tomu schváliť súd?

Dobrý deň, s predchádzajúcou partnerkou mám 7 ročnú dcéru a beriem si ju dva víkendy po sebe a…

Vyrovnanie po rozvode

V decembri budú 3roky od rozvodu.Bývalému manželovi ostalo 20 000€ a všetok hnuteľný majetok…

Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Môže zamestnávateľ len tak v roku, 2019 siahnuť na plat zamestnanca, keď urobil chybu ešte v roku…

Anna, 9. 12. 2019, 1199x zobrazenie