Listove tajomstvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Listove tajomstvo

V mojej schranke bol list susedovcov. V domneni, ze to je moj list( bez okuliarov dobre nevidim) som ho otvorila a v liste bola dalsia obalka s listom. Spozornela som a precitala uz s okluliarmi meno adresata. Dalsi list som neotvorila a dala ho hned susedovcom, Udali ma za porusenie list taj

Andrea, 8. 9. 2018, 921x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý deň prajem potrebovala by som prosím poradiť. Môže mi exekútor zrážať z platu aj keď som o…

prepis bytu

Dobrý deň Chcem prepísať byt na seba ,zatiaľ ho mám s priateľkou.Priateľka s tým súhlasí. Čo obnáša…

Miroslav, 19. 4. 2017, 2366x zobrazenie

Pozastavenie exekúcie na rodinný dom

V prípade nezaplatenia sumy 98800 euro budem mať exekúciu domu. Pravdaže takú sumu nemám a boril…

Moze podnajomnicka len tak odstupit od zmluvy?

Dobry den! Moze podnajomnicka odstupit od zmluvy uz na druhy den, ked zisti, ze sme romovia???

Maria, 7. 9. 2017, 2144x zobrazenie

Zastupovanie maloletého, ktorý spáchal prečin ublíženia na zdraví

Dobrý deň. Prosím o vysvetlenie. Môj syn bol odsúdený za prečin ublíženia na zdraví. Dnes dostal…

Koľkokrát môžem byť agentúrou pridelený k užívateľskému zamestnávateľovi na dobu určitú?

Som zamestananý cez agentúru a mám 4 pridelenia na dobu určitú k užívateľskému zamestnávateľovi.…