Kúpna zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kúpna zmluva

Dobrý deň, kúpnu zmluvu na predaj sme si vypracovali sami, predávajúci overili podpis na meste. Zmluva nie je zviazaná. Môžeme my zviazať zmluvy trikolórou sami a je to hodnoverny doklad pre kataster?

Zuzana, 1. 6. 2018, 1141x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Zdedený družstevný byt, čo je výhodné s ním spraviť.

Dobrý, mama s otcom boli rozvedení. Otec užíval družstevný byt kde členkou družstva bola aj mama.…

Stanislava, 2. 2. 2017, 2288x zobrazenie

Prepis domu

Dobrý večer. Chcem sa informovať ohľadom prepisu domu. Žijem s mamou, ktorá má 80 rokov a dvoma…

Antónia, 28. 4. 2017, 2778x zobrazenie

dom

Dobrý deň, chcela by som informacie o tom, že keď, žijeme spolu s priateľom, ktorý teraz stavy dom,…

Eva, 14. 3. 2017, 2469x zobrazenie

Neoprávnené vysťahovanie

Zdedila som rod. dom, ale sú tam 4 byt. jedn. a pozemok. Jeden z bytov nie je právne vysporiadaný.…

Dagmar, 28. 7. 2017, 2336x zobrazenie

Vysporiadanie majetku

Dobrý deň, oslovila ma moja suseda, ktorej moja stará mama predala pozemok pred 15 rokmi. Moja…

Ivona, 9. 2. 2017, 2400x zobrazenie

Odvolanie - opravny prostriedok

Dobry den, OU odbor katastra mi zamietol navrh na vklad podla §31, ods 3 zak 162/1995 a §22-24 zak…

Tomas, 19. 9. 2018, 1922x zobrazenie