Kupa auta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kupa auta

Dobry den, Je voci mne vedena exekucia,ktoru uhradzam zrazkami zo mzdy.chystam sa kupit auto , a preto by som rad vedel ci bude mat exekutor na neho nejaky dosah. Vdaka za odpoved

Martin, 1. 10. 2018, 1062x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Ako riešiť exekúcie keď som bez TPP

Dobrý deň, ako mám postupovať - mam exekúcie a som momentálne bez tpp.

Bohumila, 19. 4. 2017, 2325x zobrazenie

Exekúcia od nebankovky

Dobrý deň ja by som sa chcel len opýtať či mi nebanková spoločnosť môže dať exekúciu len na určitú…

rucitel

Dobrý deň.Som ručiteĺ pôžicky aj s ex priatelom jemu kamaratovy.Po par mesiacoch od pôžičky mi…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2497x zobrazenie

Musí ma exekútor upovedomiť o začatí exekúcie?

Dobrý večer. Dnes ku mne prišiel exekútor s pohľadávkou z pred 5 rokou. Lenže počas celého obdobia…

Katarína, 27. 1. 2017, 2722x zobrazenie

Podvodníci

Dobrý deň, Moje kamošky začali podnikať mňa len potrebovali kvôli peniazom. Nahovorili ma na úvery…

Zuzana, 2. 6. 2017, 2179x zobrazenie

Žaloba na jednatele společnosti?

Dobrý den,mám dotaz, přes Slovenský inter. obchod sem pořídila nábytek, který byl uhrazen a nebyl…

Lucie, 9. 2. 2017, 2580x zobrazenie