Kúpa auta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kúpa auta

Dobrý deň,žijem v Nemecku a chcem sa odsťahovať a finančne sa vysporiadať s priateľom ktorý mi je dlžný 15000€, Nakoľko nemá hotovost a ja si chcem kúpiť auto musíme zobrať auto na leasing tu v Nemecku aby to on mesačne splácal. Otázka je ako ja mozem právne vlastniť kúpené auto.

Monika, 12. 9. 2018, 891x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Odstúpenie od kúpnej zmluvy o prevode vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, či sa dá odstúpiť od Kúpnej zmluvy o prevode…

Alena, 27. 3. 2017, 2323x zobrazenie

Predaj polovicky nehnutelnosti

Hezky den. Chcem sa opytat, akym zposobom mozem predat polovinu mojej nehnutelnosti. Dakujem

Zdenek, 17. 7. 2017, 2286x zobrazenie

Kúpa bytu

Dobrý deň, kúpili sme byt a neskôr sme sa dozvedeli, že kotolˇa, ktorá je súčasťou spoločného…

Lukáš, 20. 9. 2017, 2190x zobrazenie

Zdedený družstevný byt, čo je výhodné s ním spraviť.

Dobrý, mama s otcom boli rozvedení. Otec užíval družstevný byt kde členkou družstva bola aj mama.…

Stanislava, 2. 2. 2017, 2289x zobrazenie

Problém s Casareal

Dobrý deň, máme problémy so spoločnostou Casareal vyhrážajú sa nám ak nezaplatime nájomné, tak nás…

Andrea, 12. 6. 2017, 2620x zobrazenie

Byt po rozvode

Prosim o radu ako postupovat ... som 6 rokov po rozvode.v byte byvaju 3 dospele deti.ja som v…

Iveta, 31. 1. 2017, 2693x zobrazenie