Informacia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Informacia

Pekný deň prajem,chcela by som sa informovať,odsťahovala som sa s dcérkou po zistení nevery s manželovej strany.Máme spoločný dom,dom sme nadobudli ako manzelia/BSM.Manzel si nasťahoval do nášho spoločného domu milenku.Chcela by som vedieť mám právo vyhodiť ju?Neželám si aby obývala náš spoločný dom

Lucia, 9. 4. 2019, 755x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

starostlivost o deti, ockovanie

Dobry den, rad by som Vas poprosil o radu. Manzelka pocas tehotenstva odmietala vsetky vysetrenia…

Michal, 22. 5. 2017, 2052x zobrazenie

Rozvod/vysporiadanie majetku

Pekný deň prajem, chcela by som sa informovať. Budeme sa rozvádzať/prišla som mu na neveru.…

Lucia, 10. 1. 2019, 2243x zobrazenie

určenie vyživneho

ziadost o rozvod bola podana 30.1.2017, nedohodli sme sa na vyživnom,muž je nezamestany dlhodobo.…

Linda, 22. 9. 2017, 2376x zobrazenie

Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou...…

Mata, 3. 3. 2017, 2310x zobrazenie

vyhrážanie a rozvod

Dobrý deň, mám problém s mojím manželom, už vyše roka spolu nežijeme, mám iného partnera, neustále…

Jana, 23. 5. 2017, 2339x zobrazenie

Do kedy platí vyživovacia povinnosť rodiča?

Dobrý deň, mám nárok na to, aby otec platil mi výživné, s otcom nežijem vzhľadom na jeho agresívne…

Andrea, 20. 6. 2017, 2683x zobrazenie