Info

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Info

Som.slobodnaMatka. otec dietataChce aby sa dietaVolalo po nom ale ja chcem moje priwzvisko kedzeSme sa Rozisli. On sa vyhraza,ze mi nwbude platit vyzivne ked nebude mat jehoMeno a ze na sude dietatu daju aj takMeno po nom.moze ma sud prinutit dat meno po nom?nechcemSaVolat inak akoMale.PoradteProsim

Bella, 6. 12. 2018, 800x zobrazenie

Ako postupovať v rámci zákona, keď viem, že spoločné finančné prostriedky v bytovom dome boli použite vo vlastnom záujme?

Zistila som podľa prehľadov tvorby a čerpania fondu oprav v našom bloku a priložených ku tomu…

Je možný podpis kupnej zmluvy na zaklade splnomocnenia?

Dobrý den, manžel je služobne v zahraničí a poveril ma kúpou domu. Môžem podpísať kúpnu zmluvu za…

Predaj nehnuteľnosti za 1 euro bez odhadu?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné predať nehnuteľnosť manželovi za 1euro. Keď som…

prepis bytu

Dobrý deň Chcem prepísať byt na seba ,zatiaľ ho mám s priateľkou.Priateľka s tým súhlasí. Čo obnáša…

Miroslav, 19. 4. 2017, 2365x zobrazenie

Predaj firmy inej firme - aká výpovedná lehota bude plynúť?

Terajší majiteľ predáva nehnuteľnosť v ktorej prevádzkoval čerpaciu stanicu, inej firme ktorá tiež…

dopisanie spoluvlastnika nehnutelnosti do katastra

Dobrý deň, manžel v lete 2010 kúpil 3-izbový byt. Svadbu sme mali v máji 2013 a v lete 2015 sme…

Denisa, 2. 2. 2017, 2490x zobrazenie