info

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
info

V generalnej moci musi byt konkretne uvedena aj spolocnost pred ktorou zastupujem osobu ci staci aj formulovanie zastupovanie aj pred nestatnymi instituciami ?

Jaroslav, 14. 11. 2018, 785x zobrazenie

Predaj nehnuteľnosti za 1 euro bez odhadu?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné predať nehnuteľnosť manželovi za 1euro. Keď som…

Ako postupovať v rámci zákona, keď viem, že spoločné finančné prostriedky v bytovom dome boli použite vo vlastnom záujme?

Zistila som podľa prehľadov tvorby a čerpania fondu oprav v našom bloku a priložených ku tomu…

Syn môjho brata

Dobrý Deň! Tak že môj 35 ročný brat má 15 ročného syna ktorý je podľa riaditeľky školy a kolíznej…

Patrícia, 22. 3. 2017, 2543x zobrazenie

Darovanie nehnuteľnosti, prevod podielu a podpis zmluvy na diaľku

Po matke som pred 6 rokmi zdedila v 50 % podiele 2 nehnuteľnosti- starý rodinný domček na dedine a…

Mám nárok na vrátenie určitej čiastky za nájomné osoba ktorá prenajíma priestory môže byť stíhaná.

Dobrý večer, poprosím o radu,dcéra si v BA prenajala podnájom ako študentka VŠ,v august. zaplatila…

Výmaz z registra trestov - ako a kde mám požiadať o výmaz zápisu trestného činu z registra trestov?

Vedeli by ste mi prosím poradiť ako a kde mám požiadať o výmaz zápisu trestného činu z registra…