Hĺbkový vrt-studňa pre 11 domov

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Hĺbkový vrt-studňa pre 11 domov

Kto má zodpovednosť riešiť, ak studňa vybudovaná pre rodinné domy podľa firmy, ktorá ju robila a dala certifikát, dokáže zásobovať 11-15 domov, no realita je že,teraz dokáže zásobovať ledva 4 domy.. Jej prehĺbnie má financovať majiteľ, užívatelia alebo firma, ktorá ju robila a dala vyjadrenie že je

Katarína, 5. 10. 2017, 1189x zobrazenie

Zlé osobné údaje na výpovedi majú dopad na platnosť výpovede?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, mám platnú výpoveď ? Podpísala som výpoveď zo zamestnania,…

Prevod nehnuteľnosti bez dedičského konania

Dobrý deň, píšem za mojho priateľa. Nehnuteľnosť , ktorú si kúpil on sám , tiez OMV a vozik za auto…

Predbežné opatrenie-týranie blízkej osoby

Dobrý deň chcela by som Vás požiadať o radu v prípade podania návrhu o predbežné opatrenie ( zákaz…

Neplatiaci nájomník - ako mu vypovedať zmluvu a vymáhať nedoplatky?

Prenajala som byt na obdobie od 1.10.do 31.3., spísaná nájomná zmluva. Nájomník mi však už 2…

Možu mať dlhy manžela dopad na moj maejtok nadobudnutý po rozvode?

Dobrý deň. Chcem Vás poprosiť o radu. S mojím manželom sme bývali spoločne v byte,ktorý sme nemali…

Dedičstvo - ako sa zbaviť dlhov?

Dobrý deň. Mama zomrela pred 2 rokmi, vtedy som sa vzdal dedičstva v prospech otca. Mám ešte sestru…