Exekutor

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekutor

Dobrý deň chcel by som sa spýtať v roku 2009 som mal na sociálnej poisťovni dlh 134 eur poisťovňa postúpila pohľadávku exekútorovi ktorý má vyzval na zaplatenie uhradil som sumu 134 eur ale pravdepodobne bez súdnych trovov ma nárok vymáhať trovy po ôsmych rokoch? Ďakujem

Martin, 31. 7. 2017, 1175x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Ako postupovať pri vymáhaní pohľadávky?

Prosím o radu.V roku 2014 som bývalému priateľovi požičala postupne 200€. O všetkom mám…

Lucia, 28. 4. 2017, 2348x zobrazenie

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať v auguste som si zobrala úver na svoje pre priateľa terajšieho…

Tatiana, 28. 4. 2017, 2366x zobrazenie

Platobný rozkaz

Prišiel mi platobný rozkaz ja som na neho nereagoval a nepodal som odvolanie na to sa súd…

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň, ja a môj priateľ sme mojej mame požičali peniaze o čom sme si aj spísali zmluvu.…

Tatiana, 18. 5. 2018, 2010x zobrazenie

Preplatenie súdnych poplatok a právnika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či pri vyhraní súdneho sporu mám nárok v plnom rozsahu aj na…

Lucia, 7. 7. 2017, 2706x zobrazenie

Podvodníci

Dobrý deň, Moje kamošky začali podnikať mňa len potrebovali kvôli peniazom. Nahovorili ma na úvery…

Zuzana, 2. 6. 2017, 2180x zobrazenie