Exekucne konanie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekucne konanie

Dobry den mame taky problem muzova mama dostala exekuciu na byt 7000 e ked nexaplati zoberu byt mi sme jej dali navrh ze mi to budeme platit s podmienkou ze byt bude nas ale trosku sa bojim a hadam sa z muzom ze ona stym bytom nemôže nic robit az kym sato nevyplati ale chran boze nech sa jej nieco s

Monika, 20. 7. 2017, 962x zobrazenie

Náhrada škody za vzniknutý nedostatok spojený s užívaním prenajímaného bytu

Dobrý deň, naskytol sa nám problém spojený s užívaním prenajímaného bytu. Po nasťahovaní nám po…

prepis auta

dobrý večer.potrbujem poradit.predal som auto a nový majiteľ nechce prísť na odhlásenie vozidla a…

Filip, 5. 6. 2017, 3281x zobrazenie

dopisanie spoluvlastnika nehnutelnosti do katastra

Dobrý deň, manžel v lete 2010 kúpil 3-izbový byt. Svadbu sme mali v máji 2013 a v lete 2015 sme…

Denisa, 2. 2. 2017, 2495x zobrazenie

Prevod pozemku v prípade viacerých vlastníkov

Dobry den, planujeme stavat na zahrade za domom mojej starkej. Ta zdedila po smrti rodicov pozemok…

Poškodzovanie menovky na poštovej schránke v bytovke.

Sme vlastníci bytu v malom meste, do ktorého sme sa prisťahovali z iného mesta a z iného kraja. Už…

Gabriela, 11. 9. 2017, 2128x zobrazenie

Sťažnosť na mestskú políciu

Dobrý deň,chcel by som sa opýtať čo všetko porušil mestský policajt svojím činom a kam sa obrátiť,…

Juraj, 16. 5. 2017, 2547x zobrazenie