Exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekucia

Dobry den, chcela by som zistit ake su moznosti v pripade, ze syn prestal platit hypoteku, dom sa predal v drazbe, avsak matke ako rucitelke nadalej stahuje exekutor vyplatu. Syn je momentalne vedeny na urade prace v zahranici a dostava zakladne davky. Ake su moznosti v tomto pripade? Dakujem.

Jana, 16. 11. 2020, 426x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Byt

Dobry vecer mam otazocku rodicia prisli pred 8rokmi o byt islo o bytovu mafiu da sa stim nieco este…

Antonia, 4. 4. 2017, 2288x zobrazenie

Kúpa domu s nájomníkmi

Dobrý deň, môže mi mesto odpredať nehnuteľnosť ak danú nehnuteľnosť prenajíma? Ruší sa predajom…

Diana, 30. 3. 2017, 3624x zobrazenie

Patrí garáž ktorú sme kúpili do BSM?

Dobrý deň, manželia sme od roku 1974, pred rokom 1989 sme kupili garáž, bez pozemku, nakoľko tam…

Maria, 2. 5. 2017, 2501x zobrazenie

Darovanie ornej pôdy

Existujú pri darovaní ornej pôdy blízkej osobe nejaké obmedzenia?

Tomáš, 25. 7. 2017, 3233x zobrazenie

Odstúpenie od kúpnej zmluvy o prevode vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, či sa dá odstúpiť od Kúpnej zmluvy o prevode…

Alena, 27. 3. 2017, 2323x zobrazenie

Predaj nehnutelnosti

Zdravím,odkúpila som DB do OV..Chcem ho v dohľadnej dobe predať,takze budem platiť daň z predaja…

Stefania, 9. 5. 2018, 1998x zobrazenie