exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
exekucia

Dobry deni bol mi zablokovany ucet exekutorom,v banke som dostala informaciu ze poistovnou dovera a meno exekutor,bola som v poistovni dovera a nemam tam ziaden dlh,postou som ziaden doklad o zacati exekucie nedostala,,exekutor nekomunikuje,,prosim ako dalej postupovat?dakujem Rusnakova,

Denisa, 14. 7. 2018, 917x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Exekuce, Insolvence

Zabezpečenie hnuteľných vecí bytu

Dobrý deň, stačí ako ochrana pred exekúciou,že vlastník bytu je majiteľom všetkých hnuteľných vecí…

Pavol, 2. 2. 2017, 2319x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý deň. Chcel by som Vás poprosiť o radu v nasledovnej situácii. Máme spoločný úver ako…

Martin, 9. 2. 2017, 2237x zobrazenie

Budem oslobodená od súdneho poplatku?

Mám exekučný titul, ktorý mi priznáva náhradu škody, ktorá mi vznikla ublížením na zdraví. Chcem…

Eva, 27. 2. 2017, 2136x zobrazenie

Vymáhanie dlhov od manželky

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či dlhy(exekúcie) môjho priateľa prejdú po sobáši na mňa,…

Mariana, 13. 11. 2017, 2480x zobrazenie

dlh pred manželstvom

dobry den mam dlh a exekuciu chceme sa s priatelom zosobasiť bude sa to vstahovať aj nanho je…

Anna, 20. 10. 2018, 2048x zobrazenie

Exekúcia a trvalý pobyt

Je možné, aby exekútori vzali niečo z domu alebo nárokovali si na dom, keď osoba, na ktorú je…

Michaela, 19. 9. 2017, 2962x zobrazenie