exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
exekucia

Mam zablokovane auto exekutorom. Chcel by som vyplatit dlh a potrebujem vediet kolko budem cakat na odblokovanie auta lebo ho chcem predat. Dakujem.

Može sa nehnuteľnosť v spoluvlastníctve troch súrodencov predať bez súhlasu jedného súrodenca?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ak je jeden z troch súrodencov spolumajiteľom nehnuteľnosti, či…

Zalozne pravo

Dobry den chcem sa opytat mam 15 rocne dieta a a mali sme dedicke konanie ohladne domu ktoru…

Jan, 17. 5. 2017, 2266x zobrazenie

Splnomocnenie na predaj nehnuteľnosti

Dobrý deň, pokiaľ osoba žije dlhodobo v zahraničí (Spojené Kráľovstvo) a má už aj jeho občianstvo,…

Ryanair nerešpektuje rozsudok o náhrade škody za odmietnutie nástupu do lietadla

Dobrý deň, prosím Vás mám vydaný rozsudok OS BA, že Ryanair, je poviná uhradiť sumu 275 € a trovy…

Trvalý pobyt

Dobrý deň,po rozvode sme prišli o všetko,som samoživiteľka a byvam so synom v podnájme.Musim…

Jana, 7. 5. 2018, 2006x zobrazenie

zvýšenie výživného

dobrý deň, som rozvedená 13 rokov, dcéra mala v tom čase 2,5 roka. Exmanžel sa zaviazal prispievať…

Slavka, 2. 2. 2017, 2404x zobrazenie