Exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekucia

Dobry den rada by som sa opytala po akej dobe smie exekutor posiel ekekucny prikaz Nakolko tam mam exekuciu z pred 10 rokov.Na exekucnom urade sa neviem dovolat,na mail neodpovedaju.Mam novy trvaly pobyt a vsetko mi chodi na staru adresu.Dakujem

Barbara, 13. 9. 2017, 984x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Exekuce, Insolvence

rucenie bytom - exekucia

Dobry den, ako mam prosim vas postupovat v pripade, ze som rucil znamemu bytom, on nesplacal a ja…

Juro, 18. 5. 2017, 2058x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý večer mam taký problém ze som bol dohodnutý na splátke po 60e mesačne ale teraz uz chcu…

Tomas, 28. 7. 2017, 2521x zobrazenie

info

Dobrý deň. Bola na mňa uplatnená exekúcia a z účtu mi zobrali cca 244eur. Návrh na exekúciu podala…

Tomáš, 3. 3. 2017, 2383x zobrazenie

Vymáhanie výživného

Dobrý deň, veľmi by som potrebovala vašu radu. Potrebovala by som vedieť či uspejem u exekútora v…

Lenka, 22. 3. 2017, 2276x zobrazenie

Ako zastaviť exekúciu?

Dobrý deň. Môj otec si yobral úver od spoločnosti Pohotovost pri strate zamestnania nebol schopný…

Mária, 9. 5. 2017, 2873x zobrazenie

Osobný bankrot

Rád by som sa spýtal ohľadom osobného bankrotu, čo sa týka poplatku 500e. Nemám našetrené peniaze,…

Robert, 21. 4. 2017, 2585x zobrazenie