exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
exekucia

Dobry den chcel by som sa informovat co ak mam exekuciu ale upovedomenutie o zacati exekucie neviem prebrat kedze sa dlhodobo nachadzam v zahranici a pohladavku som splatil pred tym ako som za dozvedel ze mam nejaky papier na poste od exekutora platim mu vsetky odmeny alebo sa to rata na polovicu?

Jaromir, 8. 8. 2017, 1123x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý Deň. Moja matka zdedila po zosnulom bratovi exekúciu na svoj majetok za to že robil ručitela…

Kedy platím daň z predaja nehnuteľnosti?

Dobrý deň,  chcel by som vedieť či budem platiť daň z kúpy nehnuteľnosti, ak nehnuteľnosť…

Spor o povnicu

Prosim o radu. 30 rokov uzivam pivnicu,od ktorej mi este povodna majitelka odovzdala kluce. Suseda…

Irena, 15. 8. 2017, 2365x zobrazenie

Kedy a ako môžem požiadať o zákaz priblíženia

Na súkromnom pozemku v osobnom vlastníctve som bol fyzicky napadnutý susedom. Výsledkom boli…

Jozef, 16. 5. 2017, 9761x zobrazenie

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

Darovacia zmluva - rodičia mi darujú byt, musí byť v zmluve uvedená aj manželka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať na darovaciu zmluvu. Rodičia mi chcú formou darovacej zmluvy dať peniaze…