Exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekucia

Dobry den chcem sa opytat zosnula manzelka ma exekukciu b ktorej bolo pochybene ze v case exekucie sme manzelia uz neboli a dlh narasta a nechcem any ho zdedili deti poradte my co robit dakujem

Mario, 18. 7. 2017, 1141x zobrazenie

Spaťvzatie žaloby

Dobrý den. Potreboval by som radu ,či je možné tkz.spaťvzatie žaloby jedným, v pripade ked sme…

Stratil som súdne rozhodnutie, ako zistím kedy mi skončí podmienka?

Dobrý deň. Rád by som poprosil o informáciu, ako zistím kedy mi končí podmienka, nakoľko som…

Darovanie bytu

Pred 5. rokmi mi moja sestra darovala byt po našich zosnulých rodičoch. Teraz chce darovaciu…

Nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru. …

Je možný podpis kupnej zmluvy na zaklade splnomocnenia?

Dobrý den, manžel je služobne v zahraničí a poveril ma kúpou domu. Môžem podpísať kúpnu zmluvu za…

zvýšenie výživného

dobrý deň, som rozvedená 13 rokov, dcéra mala v tom čase 2,5 roka. Exmanžel sa zaviazal prispievať…

Slavka, 2. 2. 2017, 2404x zobrazenie