Doplatenie škody

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Doplatenie škody

Má právnu oporu, napr. v Obč. zákonníku, žiadať (aj súdne) vinníka dopr. nehody (určený políciou) o doplatok škody do trhovej ceny vozidla ku poisťovňou vyrátanej nízkej náhrade škody z jeho PZP ? Auto je už neopraviteľné - totálna škoda - uznané likvidátorom poisťovne.

Marian, 25. 10. 2018, 305x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Doprava, logistika

Sposobil som autonehodu - čo sa môže diať?

Dobrý deň. Spôsobil som autonehodu, privolaní policajti nam odporučili sa vzájomne dohodnúť .…

Tomáš, 27. 2. 2017, 2241x zobrazenie

Reklamacia

Dobrý deň Prosím o radu. Dodali sme zákazníkovi výrobok, ktorý sme kúpili vo Francúzsku. Výrobok…

Karol, 23. 1. 2017, 2104x zobrazenie