Dôchodok

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dôchodok

Dobrý deň Môj otec sa domáha slovenského dôchodku, má na to vek (62) ale už vyše 10 rokov žije a pracuje v Dubline. Naposledy keď sa bol registrovať na SVK, mu povedali pracovníčky na úrade v BB, že musí dokumenty poslať z Írska cez úrad tu v Dubline ( krajina EU) Kde to začať vybavovať?

Pavol, 16. 11. 2018, 918x zobrazenie

Spaťvzatie žaloby

Dobrý den. Potreboval by som radu ,či je možné tkz.spaťvzatie žaloby jedným, v pripade ked sme…

Zalozne pravo

Dobry den chcem sa opytat mam 15 rocne dieta a a mali sme dedicke konanie ohladne domu ktoru…

Jan, 17. 5. 2017, 2270x zobrazenie

zalozne pravo banky a exekucia

Dobrý deň poprosím o radu ak na nehnuteľnosť má záložné právo banka hypotekárny úver môže exekútor…

Adriana, 27. 1. 2017, 2717x zobrazenie

Nájomná zmluva - omeškanie s platbou nájomného a zadržanie osobných vecí - aké mám práva?

Dobrý deň, prosím vás o radu aké mám práva, ak som sa dostala do omeškania s platbou nájomného v…

Vkladná knižka na dieťa - kto s ňou može nakladať?

Dobrý deň. Ako matka som založila vkladnú knižku pre dcéru na jej meno, je neplnoletá. Možem ja…

Byt

Dobry deň.ako postupovat ak sa chcem vzdat bytu ktory neni vysporiadany p.o. rozvode.mazelka tam…

Iveta, 2. 2. 2017, 2433x zobrazenie