Dobrý večer,prosím Vás pomôžte mi. Keď sa povie 3.augustovy CELY týždeň kedy to je?Mam problémy s EX

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dobrý večer,prosím Vás pomôžte mi. Keď sa povie 3.augustovy CELY týždeň kedy to je?Mam problémy s EX

Súd mám rozhodol vo veci starostlivosti o maloletu,že Ex ju bude mat v auguste 3.cely augustový týždeň a podľa mna to je od 14.-20.,podľa neho od 21.8. Naozaj neviem to je.Bojim sa ho,on je schopný má aj napadnúť. Prosím odpovedzte mi. Dakujem za skorú odpoved a želám pekný den

Monika, 20. 8. 2017, 908x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Uprava styku dietata s otcom a vyzivne

Dobry den,potrebujem vediet ak sud zveril do opateri nase dieta mne, ci ezistuje pre otca dietats…

Zuzana, 17. 7. 2017, 2283x zobrazenie

Rozvod - ako sa delí majetok a rieši starostlivosť o deti?

Byt sme nadobudli počas manželstva, no z mojej strany som prispel 90% sumou. Aj v tomto prípade z…

Marek, 3. 5. 2017, 2737x zobrazenie

Financny

Dobrý deň chcela by som sa opýtať.som rozvedená matka mám postihnuté dieťa na ktoré som dostala…

Zofia, 3. 3. 2017, 2340x zobrazenie

INFO

DOBRY DEN PRAJEM.OPISEM SITUACIU.S MANZELKOU SI UZ DLHSI CAS NEROZUMIEME.TAK SME SA ROZHODLI,ZE…

MARIAN, 7. 3. 2017, 2443x zobrazenie

vyhrážanie a rozvod

Dobrý deň, mám problém s mojím manželom, už vyše roka spolu nežijeme, mám iného partnera, neustále…

Jana, 23. 5. 2017, 2338x zobrazenie

Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou...…

Mata, 3. 3. 2017, 2310x zobrazenie