Deti

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Deti

Od mája som ich nevidel matka sa snimi schovala a ja nemám ziadny kontakt čo môžem urobiť ????

Dávka v nezamestnanosti

Dobrý deň, chcem sa spýtať. Som zamestnaná od 1.5.2014, uvažujem nad odchodom do zahraničia. Rada…

Ryanair nerešpektuje rozsudok o náhrade škody za odmietnutie nástupu do lietadla

Dobrý deň, prosím Vás mám vydaný rozsudok OS BA, že Ryanair, je poviná uhradiť sumu 275 € a trovy…

Vymáhanie?

Dobrý deň, dcéra písala práce na zákazku cez www.zaverecneprace.sk. Vzhľadom na aktuálne rodinné…

Diana, 21. 4. 2017, 2337x zobrazenie

Vypovedanie zmluvy z prenajmu garaze

Chcela by som poradit k 30.6.2019 mam vypoved z prenajmu garaze z porusovania podmienok.garaz je z…

Eva, 4. 6. 2019, 1732x zobrazenie

Neplatiaci nájomník - ako mu vypovedať zmluvu a vymáhať nedoplatky?

Prenajala som byt na obdobie od 1.10.do 31.3., spísaná nájomná zmluva. Nájomník mi však už 2…

Ako možem synovi v dome zrušiť trvalý pobyt bez jeho vedomia?

Dobrý deň, potrebujem radu. Žijem v rodinnom dome zo synom ktorý má 28 rokov, sú s ním vždy…