Dedičstvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dedičstvo

Dobrý deň.Chcem sa opýtať, keď som ako maloletá (11r) spolu s otcom zdedila byt po zosnulej mame ako sa teraz ako dospelá (32r) môžem k svojmu podielu dopracovať, keďže otec predmetný byt počas mojej neplnoletosti predal a dodnes mi nič nechce vyplatiť.Mám možnosť niečo s tým ešte urobiť? Ďakujem

Jana, 4. 8. 2017, 1080x zobrazenie

Nezhoda medzi dátumom podpisu výpovede manažérom firmy a dátumom výpovede od personálnej agentúry

Dobrý deň. Prosím o Vašu radu v takejto veci: Výpoveď som mala podpísanú od môjho manažéra vo…

Nepreplatenie nadčasov

Dobrý deň, 2,5roka som robil v nemeckej prac. agentúre ako vodič LKW s prac. zmluvou na 8hod…

Sexuálne obťažovanie online?

Porušuje FO zákon, ak vypisuje nevyžiadané online správy, či emaily sexuálneho podtónu (rozličné…

Známa, 16. 5. 2017, 2297x zobrazenie

Ako postupovať pri vymáhaní dlhu zdravotnou poisťovňou o ktorom som presvedčení že bol splatený ?

Dobrý deň posledný rok ma sociálna poisťovňa terorizuje cez spoločnosti ktoré by odomňa mali…

Filip, 9. 2. 2017, 2070x zobrazenie

Prevzatie dlhu

Dobrý deň, je možné počas súdneho sporu prevziať záväzok dlžníka (žalovaného)? Je nutné, aby s…

Rekreačná chata - založená nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa opýtať, pred tromi rokmi som chcela manželovi pomôcť, nakoľko vstupoval do…