Dedičstvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dedičstvo

Mal by som otazku ohladom dedistva po mojej nebohej matke. Sud mi doteraz nedorucil oznamenie pod akou spisovou znackou vedie toto dedicke konanie a subezne s nim vedie aj obciansko pravny spor voci mojej nebohej matke. Je povinny mi to oznamit alebo z dovodu sporu nie?

Škapec, 30. 9. 2018, 870x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Exekúcia

Dobrý deň. Mala som 4 pozičky od slovenskej pozičovne. Platila som pravidelne pokial manžel…

Sona, 14. 2. 2017, 2631x zobrazenie

firemny vylet

Prihlasila som sa na zajazd z firmy, koli chorobe som sa ho nezucastnila .Firma bola oboznamena o…

Jana Rakosova, 10. 1. 2019, 1344x zobrazenie

potrebujem poradit

Dobry den kupil som auto na splatky od normalneho cloveka ziadna spolocnost ani nic len zmluva…

Jan, 28. 5. 2017, 2442x zobrazenie

Odstúpenie od nájomnej zmluvy

31.1.2017 som uzatvorila nájomnu zmluvu,pričom som prenajímateťovi zaplatila nájomne za jeden…

Maria, 3. 2. 2017, 2483x zobrazenie

rozdelenie majetku

Dobrý deň, Ja a moja sestra, sme po rodičoch (sme siroty) zdedili 3 izbovy byt a chalupu. Obaja…

Marta, 9. 2. 2017, 2377x zobrazenie

Reklama

Dobrý deň, chcel som sa spýtať či je možné vysúdiť obnos peňazí od spoločnosti Playboy, za…