dedicske konanie,

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
dedicske konanie,

Prosimi o radu môj brat zomrel, zil s priateľkou, ktorá v tom dome nemala trvalý pobyt, pretoze brala vdovský dôchodok po svojom manzelovi. Aký ma právny nárok na dedenie!

Vilma, 31. 7. 2017, 984x zobrazenie

Nárok na invalidný dôchodok

Dobrý deň, chcela by som pomôcť s vecou, ktorá sa týka mojej tety. Pracovala ako opatrovateľka v…

Stiahnutie zrušenie trestného oznámenia

Chcel som sa opýtať, či sa dá zrušiť/stiahnuť trestné oznámenie?

Mám dlh - čo mi hrozí na súde?

Dobrý deň, mám dlh voči jednej spolčcnosti (500e)a bude sa to riešiť súdnou cestou, čo…

Ako zabezpečiť aby moj majetok dedili iba moje deti?

Dobrý deň, potrebovala by som sa Vás opýtať nasledovné: akým právnym krokom môžem ošetriť to , aby…

Citim sa ohrozená ako sa brániť?

Dobrý deň. Môj priateľ ma nevyriešený spor s jedným mladíkom a ten sa posťažoval nejakému…

vyzva

Dobry den chcem sa opytat mala som havariu kde som bola ako vinnik.Moja poistovna vsetko zaplatila…

Jana, 21. 2. 2019, 1419x zobrazenie