Dedicske konanie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dedicske konanie

Dobry den chcem sa spytat momentalne cakam na dedicske konanie po otcovi kde mi pani notarka pisala ze sa mam dostavit spolu s mojim surodencom alebo aby som mala od neho aspon splnomocnenie. Bohuzial niesme v kontakte uz dlhych 12 rokov neviem kde sa nachadza a kontakt na neho nemam. Ako postupovat

Simona, 19. 1. 2021, 447x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Dědické právo

Dedenie bytu

Dobrý deň, z prvého manželstva mám dve deti. Bývalú manželku som vyplatil z bytu. S terajšou…

Jaroslav, 30. 8. 2017, 2715x zobrazenie

dedičské konanie

Dobrý deň, prosím poradiť ohľadne nehnuteľnosti,ktorú manželka zdedila po nebohom otcovi,to je 1/6…

Rolan, 5. 4. 2017, 2589x zobrazenie

darovacia zmluva

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať svokor vlastní aj pozemky v urbári, darovacou zmluvou chceme…

Miriam, 22. 9. 2017, 2427x zobrazenie

Dedičské konanie

Dobrý deň , na základe dedičského konania som sa stal vlastníkom 1/4 nehnuteľnosti/ rodinného domu…

Jozef, 28. 4. 2017, 2728x zobrazenie

Ako nezdediť dlh

Dobrý deň! Sestra odišla do zahraničia a máme obavu, ze si berie úver. Čo mám robiť, ak nechcem,…

Aas, 31. 7. 2017, 2847x zobrazenie

Darovacia zmluva a zákonný podiel pre deti

Som z Rakúska, teta mi darovala jej byt a má tam vecné právo žiť ("vecné bremeno") . V inej zmluve…

Parz, 20. 9. 2017, 2261x zobrazenie