Dávka v nezamestnanosti

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dávka v nezamestnanosti

Dobrý den chcem sa opýtať v septembri 2018 mi skonci rodičovský príspevok. Mam narok na davku v nezamestnanosti ked som mala cele tri roky pracovnu zmluvu?Ďakujem

Katarína, 13. 2. 2018, 1004x zobrazenie

prepis auta

dobrý večer.potrbujem poradit.predal som auto a nový majiteľ nechce prísť na odhlásenie vozidla a…

Filip, 5. 6. 2017, 3281x zobrazenie

Vyvesenie osobných údajov na nástenke

Bývam v bytovom dome a som jeho vlastníčkou. Bývalý manžel mi nechal dlhy a jeden úver som si brala…

Darovali sme synovi pozemok, na zmluve figuruje aj žena s ktorou sa rozviedol. Možme dar vziať zpať?

Dobrý deň,poprosím o radu,darovali sme synovi pozemok,máme darovaciu zmluvu,kde figuruje aj synova…

Prepis pozemku a vecné bremeno, darovacia zmluva

Dobrý deň, mamina vlastní pozemok, ktorý je rozdelený na dve parcely - zastavaná plocha s nádvorím…

Zverejnenie platov zamestnancov obecného úradu

Dobrý deň, píšem v mene zamestnancov Obecného úradu. Poslanec Obecného zastupiteľstva žiada nášho…

Vrátenie VP

Dobrý večer .. Chcel by som sa informovať a požiadať o radu pri žiadosti o predčasné vrátenie VP a…