darovacia zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
darovacia zmluva

prosim vas ako to je ked manzel dostal darom dom od rodicou mame nan hypo.ale na zmluve je len manzel ako obdarovany ...co v pripade smrti manzela?som dedickou domu ja a moje deti?alebo sa dar vracia darcovi teda svokrovcom a budu mat narok manzelovi surodenci na dedicstvo????

Lenka, 27. 11. 2019, 663x zobrazenie

vymáhanie vecí od bývalej partnerky

Je možné vymáhať od bývalej partnerky majetok, ktorý som zaplatil na zariadenie bytu, finančnú…

Alexander, 22. 5. 2017, 2300x zobrazenie

Zápis nehnuteľnosti do listu vlastníctva - napriek nedodanie úradne overeného podpisu?

Dobrý deň. Mohol by som sa Vás spýtať, či môže Katastrálny úrad povoliť vklad vlastníckeho práva do…

Kúpa nehnuteľnosti mimo realitnú kanceláriu a nárok na províziu RK

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadne situácie, ktorá vznikla. Kúpili sme si s priateľom…

Uvedenie v omyl RK pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobry den, Kupila som byt cez realitnu kancelariu a teraz prichadzam na to, ze som asi bola…

Bojim sa ist pozrem maminku,ale chcem ju vidiet,čo mam robit.

Dobry den,mam problem so švagrom byva s mojou maminkou,ked ju pridem pozret tak ma uraža,dava mi…

Iveta, 17. 7. 2017, 2205x zobrazenie

Záložné právo na nehnuteľnosti - ako obstarať podpis na diaľku?

Dobrý deň. S bývalým predávame byt v Leviciach. Už je aj kupec. Byt si kupuje na hypotéku, takže sa…