Darovacia zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Darovacia zmluva

Darovacou zmluvou som dostala podiel od otcovej tety v zmluve sme zle uviedli rod.vztah namiesto synovcovej dcére sme napísali neteri,suseda má dala na prokuratúru kvôli tomu lebo že dom podiel získala podvodným spôsobom! Môže byt zmluva kvôli tomu neplatná? Čo mi hrozí? Poprípade ako postupovať?

Veronika, 17. 6. 2019, 705x zobrazenie

Predmanželská zmluva - ako riešiť výlučné vlastníctvo majetku pred svadbou?

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať,  keď sama vlastním dom a idem sa vydávať a po svadbe chcem…

Darovacia zmluva alebo ako čo najvýhodnejšie previesť nehnuteľnosť?

Dobrý deň, som vdova, vlastník nehnuteľnosti. Prosím o radu ako postupovať v prípade prevodu…

Stavebné úpravy v byte - potrebujem súhlas susedov?

Potrebujem súhlas susedov na prestavbu dvoch bytov v paneláku? Mám záujem na spojení dvoch bytov…

Ako sa vypočítavajú úroky z omeškania u platovného rozkazu?

Dostal som platobný rozkaz od súdu, že mám zaplatiť 8 000 eur s úrokom z omeškania vo výške 5,05%…

Kúpa RD a vyplatenie

Prajem dobrý deň, chcela by som sa spýtať a informovať na prípad, kedy môj otec, chce odkúpiť…

Ako zabezpečiť aby moj majetok dedili iba moje deti?

Dobrý deň, potrebovala by som sa Vás opýtať nasledovné: akým právnym krokom môžem ošetriť to , aby…