Darovacia zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Darovacia zmluva

Dobrý deň, potrebujem súrne riešiť dar.zmluvu (auto a ceniny) Pri dar.zmluve je potrebný podpis darovateľa a obdarovaného. Je potrebné, aby tu zmluvu podpísali pri jednom notárovi alebo je možné, aby ju podpísali každý zvlášť pri inom( kvôli veľkej vzdialenosti zmluva by sa poslala). ďakujem

Marcela, 11. 9. 2018, 956x zobrazenie

Pozemok v spoluvlastníctve

Dobrý večer prajem, strašne rada by som sa informovala na môj problém. S manželom máme pozemok o…

Stiahnutie zrušenie trestného oznámenia

Chcel som sa opýtať, či sa dá zrušiť/stiahnuť trestné oznámenie?

Predmet kúpnej zmluvy

Dobry den chcela by som sa informovat z katastra nehnutelnosti nam povedali, ze ked sme neni…

Aký sposob prepisu domu je najlepší pre ochranu pred exekúciou?

Som vydatá a manžel má nevyriešené exekúcie. Chceme prepísať dom z rodičov na mňa tak, aby…

Sprenevera

Dobrý deň, pracovala som v herni kde som spreneverila 25000 euro. Keďže ide o takú vysokú sumu, je…

Predĺženie lehoty na vyjadrenie k žalobe

Dobrý deň, bolo mi doručené uznesenie okresného súdu aby som sa v lehote 10 dní od doručenia…