Daň z príjmu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Daň z príjmu

Dobrý deň. Chcem sa spýtať či je možnosť oslobodenia od platenia dani z príjmu. Po otcovej smrti matka zdedila polovicu domu a zvyšnú polovicu zdedili deti. To bolo pred 5 rokmi. Teraz keď aj mama zomrela a dom budú chcieť dediči predať , bude potrebné zaplatiť po predaji daň z príjmu? Ďakujem

Veronika, 4. 10. 2017, 1193x zobrazenie

Sexuálne obťažovanie online?

Porušuje FO zákon, ak vypisuje nevyžiadané online správy, či emaily sexuálneho podtónu (rozličné…

Známa, 16. 5. 2017, 2297x zobrazenie

Dá sa zobrať späť trestné oznámenie?

Kebyže chcem stiahnuť trestné oznámenie, čo z toho budem mať a dá sa to, keď už bol vypovedať aj on?

Koľkokrát môžem byť agentúrou pridelený k užívateľskému zamestnávateľovi na dobu určitú?

Som zamestananý cez agentúru a mám 4 pridelenia na dobu určitú k užívateľskému zamestnávateľovi.…

V prípade rozvodu má aké majetkové právo na majetkok manželka?

Pred svadbou mi darovali rodičia dom, a po svadbe ďalší dom. V liste vlastníctva som výlučným…

Písomný výsluch je možný, alebo sa musím dostaviť na políciu osobne?

Som predvolaná vypovedať na polícii, ktorá zakategorizovala istý trestný čin patriaci do trestného…

Nezaplatenie energii mojich rodičov

Mám problém a neviem čo mám robiť. Zo súdu mi prišiel rozsudok, že mám spolu s rodičmi zaplatiť …