Byt po rozvode

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Byt po rozvode

Dobrý deň, prosím, rozviedla som sapred 13 rokmi. Byt sme kupovali mesiac po uzavretí manželstva od môjho brata za výrazne nižšiu cenu. Po rozvode som súdom bola určená ako výlučne nájomca bytu. Byt patrí Bytovému družstvu. Má môj bývalý manžel nárok na byt? Ak ho odkúpim, zmení sa niečo? Mám 4 det

Mariana, 29. 10. 2018, 871x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Darovanie ornej pôdy

Existujú pri darovaní ornej pôdy blízkej osobe nejaké obmedzenia?

Tomáš, 25. 7. 2017, 3239x zobrazenie

Prenájom nehnuteľnosti rodine s dieťatom

Prenajímame 2-i byt mladej dvojici. Teraz čakajú dieťa. Sme s nimi spokojní, ale ako sa právne…

Daniela, 9. 3. 2017, 10477x zobrazenie

Prepis bytu

Dobrý deň, chceli by sme vedieť ako postupovať keď chce manžel previesť vlastníctvo bytu na…

Andrea, 9. 2. 2017, 2415x zobrazenie

Patrí garáž ktorú sme kúpili do BSM?

Dobrý deň, manželia sme od roku 1974, pred rokom 1989 sme kupili garáž, bez pozemku, nakoľko tam…

Maria, 2. 5. 2017, 2504x zobrazenie

založené právo

Založila som byt,kt.som výlučnou vlastníčkou,v prospech bývalého priateľa,otca našich 2detí(okrem…

Kristína, 2. 2. 2017, 2326x zobrazenie

Odstúpenie od kúpnej zmluvy o prevode vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, či sa dá odstúpiť od Kúpnej zmluvy o prevode…

Alena, 27. 3. 2017, 2324x zobrazenie