Bsm po rozvode

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Bsm po rozvode

Pred manzelstvomsomvlastnila dom v osobnom vlastníctve kúpení za peniaze z mojho bytu, vydala som sa v roku 2013 a rozviedla v roku 2016 Nebolo ale vysporiadane bsm a pred mesiacom som dom uz predala Minuly rok som poslala byv, Manz. 10000eur,ma na nieco este narok Nezamestnaný bol od 2008 dodnes

Marianna, 9. 8. 2017, 1099x zobrazenie

Domáhanie sa predkupného práva ako spolupodielnik ornej pôdy

Dobrý deň, V roku 2003 predal spolupodielník ornú pôdu PD bez toho aby ma oslovil ako…

Syn môjho brata

Dobrý Deň! Tak že môj 35 ročný brat má 15 ročného syna ktorý je podľa riaditeľky školy a kolíznej…

Patrícia, 22. 3. 2017, 2551x zobrazenie

Zrušený platobný rozkaz - odpor, pojednávanie, uznesenie?

Dobrý deň chcel by som sa spýtať čo znamená veta ''Podľa ust. § 267 ods.3 C.s.p., ak čo len jeden…

Zranenie v Supermarkete

Po pošmyknutí na mokrej dlážke v supermarkete mám sadrovú dlahu na ruke, celé predlaktie. Môžem…

Soňa, 24. 10. 2017, 2198x zobrazenie

Uvedenie v omyl RK pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobry den, Kupila som byt cez realitnu kancelariu a teraz prichadzam na to, ze som asi bola…

Ukončenie pracovného pomeru bez pracovnej zmluvy

Od 1.1.2016 pracujem v sukromnej firme. Firma za mna plati odvody a vyplaca mi mzdu. Do dnesneho…