Alkohol za volantom

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Alkohol za volantom

Chcem sa spýtať na alkohol za volantom. Keď sa jedná o život, alebo o nejakú vážnu vec súvisiacu s ľudským životom je alkohol za volantom trestný?

Andrea, 3. 8. 2017, 1010x zobrazenie

Dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti

Dobrý deň. Podávala som žiadosť o dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti,…

Viki, 18. 5. 2017, 2687x zobrazenie

Úhrada za uživanie bytu po rozvode

Želám dobrý deň. Mám 67 r. a som dôchodca.Chcel by som Vás poprosiť o pomoc alebo radu. Som 8 r.…

Vymáhanie škody po polroku, dohoda o uznaní dlhu

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či môže bývalý zamestnávateľ odo mňa požadovať podpísať dohodu o…

Ručiteľ na úvere ( Proficredit ) - úroky, ktoré nemajú konca ako sa brániť?

Dobrý deň,prosím Vás o radu a pomoc. V r.2007 som bola ručiteľkou na úvere bratrancovi,…

Zverejnenie platov zamestnancov obecného úradu

Dobrý deň, píšem v mene zamestnancov Obecného úradu. Poslanec Obecného zastupiteľstva žiada nášho…

Je výpoveď platná?

19.5.2016 som dostala výpoveď podľa par. 63 ods 1. písmeno b Zákonníka práce. Mohla riaditeľka…