4-izbovy byt prenajimat ako 2 2-izbove byty

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
4-izbovy byt prenajimat ako 2 2-izbove byty

Moze sa prenajimat 4-izbovy byt ako 2 2-izbove byty? Investor predava takyto 4-izbovy byt, kt. je v katastri registrovany aj ako 4-izbovy. Predava sa ako investicny zamer, kde uz su aj 2 najomcovia. Co nam hrozi pri kupe takejto nehnutelnosti? Je taketo prenajimanie a kupa legalne?

Michaela, 28. 9. 2017, 927x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Predaj nehnutelnosti

Zdravím,odkúpila som DB do OV..Chcem ho v dohľadnej dobe predať,takze budem platiť daň z predaja…

Stefania, 9. 5. 2018, 1998x zobrazenie

Odstúpenie od kúpnej zmluvy o prevode vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, či sa dá odstúpiť od Kúpnej zmluvy o prevode…

Alena, 27. 3. 2017, 2323x zobrazenie

Spoluvlastníctvo-platí zápis v katastre alebo čo je v zmluve?

Dobrý deň prajem, Chcela by som sa informovať ohľadom listiny Zmluva o prevode vlastníckeho práva k…

Michaela, 15. 2. 2017, 2764x zobrazenie

Predaj prenajímaného bytu

Dobrý deň, bývam spolu s ďalšími osobami v prenajatom byte so zmluvou na dobu určitú do konca júna.…

Katarína, 16. 3. 2017, 2466x zobrazenie

Problém s Casareal

Dobrý deň, máme problémy so spoločnostou Casareal vyhrážajú sa nám ak nezaplatime nájomné, tak nás…

Andrea, 12. 6. 2017, 2620x zobrazenie

Neoprávnené vysťahovanie

Zdedila som rod. dom, ale sú tam 4 byt. jedn. a pozemok. Jeden z bytov nie je právne vysporiadaný.…

Dagmar, 28. 7. 2017, 2336x zobrazenie